Kontakty‎ > ‎Náš tým‎ > ‎

Tereza Veitová

analýzy
Je aktivizační pracovnice, konzultantka, lektorka pracující od roku 2011 v Mateřském a rodinném centru Krůček Svitavy, z.s., kde vede kluby rodičů a prarodičů s dětmi.

Úzce spolupracuje s rodinami a dětmi, posiluje roli rodiny a rodičovské kompetence. Propaguje principy demokratické výchovy a pozitivního rodičovství - konzultuje problematické chování rodičů a dětí. Pracuje v několika projektech zaměřující se na výchovu a vzdělávání rodin, rodičů a dětí.

Je absolventkou kursů Efektivního rodičovství, kursu Respektovat a být respektován, seminářů o slaďování rodiny, práce a osobního života, komunikace v rodině. Absolventka „ Školení moderátorek vzdělávání“ v rámci projektu M_ANIMA – flexibilní vzdělávání pro ženy v aktivní fázi rodičovství. Akreditovaný kurz MPSV - Choreografie rozhovoru- rozhovor je cesta ke změně, akreditovaný kurz MŠMT, Jak na školní vzdělávací program. Absolventka pilotního kurzu „Využití muzikoterapeutických technik při lektorské činnosti, „Kurz efektivního rodičovství – rozšíření kompetencí a prohloubení kvalifikace pracovníků pro práci s rodinou“.

Vystudovala vyšší zemědělsko-ekonomickou školu jako diplomovaný ekonom. Administrativní a účetní práce jsou poloviční náplní její práce. V současné době pracuje jako specialistka pro oblast analýz v rámci projektu Ženská energie pro politiku č. 3720007.

Žije v malé vesničce nedaleko od Svitav, kde provozuje se svými rodiči malý rodinný ranč. Preferuje zdravý životní styl, který je jejím životním elánem a velkým bonusem pro její tři děti.

Její druhé já je tvořivé a kreativní, plné nápadů, které ráda předává v rámci své práce. Kreativní práci a různé dostupné techniky se učí již od roku 2003. Nejvíce ji oslovil pedig a práce s ním. Od roku 2011 vede pravidelné dílny tvořivosti všech věkových skupin v rámci své práce. Spolupracuje již léta s Domovem na Rozcestí a místní Charitou, klubem Seniorů. Své dovednosti si stále zdokonaluje na kreativních kurzech po celé ČR.

Životní motto: „ Věřím, že každý kousek lásky, rozdaný kolem sebe, se mi nejenom vrátí, ale posílí i úsilí budovat lepší cestu ke společné budoucnosti.
Comments