Domovská stránka‎ > ‎KALENDÁŘ‎ > ‎Semináře‎ > ‎

Sebeprezentace

Seminář Sebeprezentace povede zkušená lektorka Světlana Čiberová. Společně se zaměříte na práci v rovině vzhledu - image, zapracujete na důvěře ve svůj vzhled a dozvíte se, jak a proč se nebát objektivů.

Termín:

20. října 2015
13.30 - 14.00 prezence, networking
14.00 zahájení semináře
20.00 ukončení semináře
Přihlášky je nutné dodat prostřednictvím elektronického formuláře do 4.10. 2015. Do 9.10. 2015 budete informovány, zda jste byly vybrány. 

Světlana Čiberová


Světlana Čiberová je nejen vizážistka, ale především žena, která vnímá člověka celistvě – od duchovního rozměru až po fyzický. Vede konzultace a poradenství v oblasti celostní vizážistiky - vzhled a jeho symbolika, včetně životního stylu. Hledá, co je pro člověka to pravé, aby našel cestu sám k sobě. Pro Mateřské a rodinné centrum Krůček již lektorovala v rámci projektů „Gramotnost není jen čtení“ či „Mám rodinu a podnikám“, spolupodílela se na bazarech oblečení a doplňků, vedla individuální konzultace a proměny. 

Sama o sobě říká: „Mou profesí je vizážistika, odvážně ji ve svém pojetí nazývám intuitivně celostní – od duše k tělu a od těla k duši. Baví mě zkoumat souvislosti, vcházet do velkých hloubek duše, vnímat, co je pod povrchem. Učím se aktivně tvořit svůj život a s nadšením sledovat, jak myšlenka a pocit vytvářejí realitu.“

Více o lektorce a jejich aktivitách na:

http://www.svetlanaciberova.cz/

www.svetlaninosdileni.cz/


Místo konání

Comments