Domovská stránka‎ > ‎KALENDÁŘ‎ > ‎Semináře‎ > ‎

Podpora

Seminář  Podpora a jak jí dosáhnout v rodině i politice  vede Iva Linda Maruščáková.

Termín:

20. ledna 2016
13.30 - 14.00 prezence, networking
14.00 zahájení semináře
20.00 ukončení semináře

Iva Linda Maruščáková 


Iva Linda Maruščáková je psycholožka, veganka, fighterka, trenérka fitness a zejména velmi inspirativní osobnost. Mimo psychologii vystudovala také etologii a ekologii. Věnuje se zejména osobnostnímu a firemnímu rozvoji, jungiánské psychoterapii a koučinku, založila společnost Synergy Development. Aktivně trénuje thaibox a poledance. Ve své práci se nejčastěji zabývá transformačními krizemi a celkovým osobnostním rozvojem včetně zdravého životního stylu. Velkou část života pracovala také pro neziskové organizace, založila Českou veganskou asociaci, zabývá se zdravým a ohleduplným životním stylem v projektu Vegan Fighter. V současné době organizuje také akci Veggie Náplavka.
Ráda a často cestuje. Je také konzultantkou a lektorkou, v sebezkušenostních workshopech nebo teambuildingových rozvojových programech jde často s klienty a klientkami do hloubky a následně společně definují cesty za splněním jejich skutečných přání a životních cílů.

Více informací o lektorce a jejich aktivitách najdete na:

Iva Linda Maruščáková pro projekt Ženská energie pro politiku vede dva semináře. Téma Emoční inteligence -jak ji rozvíjet, se zaměřením na ženy, emoce a politiku se uskuteční v únoru 2016. Seminář na téma Podpora a jak jí v rodině i politice  se uskuteční v  listopadu 2015.

Wolkerova alej 92/18Comments