Domovská stránka‎ > ‎KALENDÁŘ‎ > ‎Semináře‎ > ‎

Odvaha

Seminář Odvaha - jak překonat své strachy, strach z neúspěchu i z úspěchu povede Lenka Papadakisová.

Termín:

12. říjen 2015
13.30 - 14.00 prezence, networking
14.00 zahájení semináře
20.00 ukončení semináře
Přihlášky je nutné dodat prostřednictvím elektronického formuláře do 2. 10. 2015. Do 9. 10. 2015 budete informovány, zda jste byly vybrány. 

Lenka PapadakisováLenka Papadakisová je podnikatelka, vzdělavatelka, cestovatelka, hledačka moudrosti, koučka a průvodkyně osobnostním rozvojem leaderů a podnikatelů. V roli mentorky a konzultantky podporuje ženy v jejich podnikání. Vedle tradičních forem vzdělávání je propagátorkou učení prostřednictvím příběhů. Facilituje councilové kruhy otevřené komunikace.
S podnikáním ve firemním vzdělávání začala v roce 1991, zakládala dvě vzdělávací společnosti Kredo a Expertis (www.expertis.cz). Po roce 2010 iniciovala a spoluvytvořila několik společensko-vzdělávacích projektů, jejichž záměrem je přinést do podnikání moudrost reprezentovanou principy užitečnosti, rovnováhy, jednoduchosti, lidskosti. Změna podnikatelské kultury je pro ni prostředkem k ozdravení celé společnosti. Projekt a spolek Moudré podnikání žen (www.moudrepodnikanizen.cz) podporuje malé podnikání žen v regionech, Transpedice - cestování za hodnotami společnosti a poznáním sebe sama, mediálně vzdělávací projekt Učíme se příběhy - mapuje inspirativní příběhy sociálních inovátorů. 
„K životu potřebuji mít smysl, inspiraci příběhy, svobodu, vášeň, cestování, nadhled a dobré lidi. Věřím v podnikání dělané hlavou a srdcem, tedy v moudré podnikání.“

Více o lektorce:

Cesty k sobě: http://cestyksobe.cz/lenka-papadakisova-moudre-podnikani-zen/9655
Tedx Brno: https://www.youtube.com/watch?v=Cd2FZW8f8jo

 


Lenka Papadakisová pro projekt Ženská energie pro politiku povede ještě další dva semináře: 
  • Sebevědomí - jak jej nalézt, posílit a udržet - září 2015 
  • Sebepoznání - jak poznat sama sebe, kdo jsem, růst ze siných stránek a možnosti osobního rozvoje - září 2015


Je společenství podnikavých žen všech generací, které se vzájemně podporují ve svých aktivitách a společně rozvíjí podnikatelskou i osobní moudrost. Tvoří síť regionálních klubů, které pořádají pravidelná setkávání v kruhu a další akce. Jste vítány se připojit nebo vytvořit nový klubwww.moudrepodnikanizen.cz

Místo konání

Comments