Workshop
Termín: 8.3.2016
Čas: 13:30 hodin
aula

Sebe-vědomí máme od chvíle, kdy jsme se narodili. Jen se od něho časem vzdalujeme a ztrácíme napojení na naše vnitřní zdroje. Být sebe-vědomá je dovednost jako každá jiná. Není to otázka úspěchu, skvělé práce a života v luxusu, není to ani o báječném partnerovi a dětech, autě či domu. Sebe-vědomí je o nastavení a napojení se na sebe sama. A v momentě, kdy se to stane, dostaneme mapu pro svůj život.
Na workshopu se společně podíváme na některé otázky týkající se sebe-vědomí, zboříme o něm několik mýtů a vyzkoušíme si jednoduchá cvičení pro prohlubování a kultivaci sebe-vědomí, použitelná v běžném životě.

Ing. Bohdana Kabátová


Bohdana Kabátová je ředitelkou společnosti Firma 2.0 s.r.o. Jako koučka, mentorka a lektorka se zaměřuje na práci s ženami v oblasti sebe-vědomí a ženského leadershipu. Je autorkou seminářů Sebe-vědomá žena, mastermind skupiny Umění leadershipu pro ženy a online vzdělávacího programu Boží koučink. Patří mezi prvních 150 koučů na světě, kteří v Kalifornii získali certifikaci pro ojedinělý systém High Performance Coaching. V neposlední řadě je spokojenou a šťastnou ženou, provdanou za úžasného muže a mámou dvou báječných dětí.