Aktuality‎ > ‎

Poslední volná místa v projektu Ženská energie pro politiku

přidáno: 13. 7. 2015 22:27, autor: Sylva Horáková   [ aktualizováno 18. 8. 2015 7:19 ]

Kapacita projektu se nám naplňuje, již máme 69 klientek, o dalších víme, že se do projektu chtějí přihlásit. Pokud přemýšlíte, zda se chcete zapojit, mohla by vaše rozhodnutí ovlivnit nabídka vzdělávacích seminářů, které jsme ro vás připravily a především lektorek, které nás budou tématy provázet. Do Svitav se nám podaří přivést ženy, které zde a v blízkém okolí nikdy neškolily.

Tři první semináře na téma sebepoznání (jak poznat sama sebe, kdo jsem, růst ze siných stránek a možnosti osobního rozvoje), sebevědomí (jak jej nalézt, posílit a udržet) a odvaha (jak překonat své strachy, strach z neúspěchu i z úspěchu) nám představí expertka Lenka Papadakisová. Sama o sobě říká: „Oblasti vzdělávání a podnikání věnuji vlastně celý svůj profesní život. Jsem majitelkou a manažerkou vzdělávací společnosti Expertis, která se věnuje osobnostnímu rozvoji leadrů. S klienty pracuji jako konzultantka, koučka a průvodkyně. Zajímá mě rozvoj vědomí a myšlení leadrů, ozdravení podnikání a celé společnosti. Rozvíjím koncepci moudrého businessu, moudré společnosti a moudrého života. Jsem iniciátorkou a spolutvůrkyní projektů Moudré podnikání žen, Transpedice – cestování za hodnotami ve společnosti, Obývák, kde jde o nové principy spolutvoření a vzájemné podpory kruhu podnikavých žen, projekt Učíme se příběhy, který mapuje pozitivní příběhy lidí tvořících občanskou společnost, jež jsou inspirací pro ostatní. K životu potřebuji mít smysl, inspiraci, svobodu, vášeň, cestování, nadhled a dobré lidi.“ (http://www.moudrepodnikanizen.cz/regionalni-skupin/jihoceska-skupina/zenyv-projektu-jihoceska-skupina/lenka-papadakisova/)

Na první tři semináře se můžete těšit v září a říjnu 2015.

Další lektorky a témata vám podrobně představíme zase v dalším bulletinu a na našem webu, zde pouze jména a témata:

Světlana Čiberová - Sebeprezentace (práce v rovině vzhledu - image, důvěra ve svůj vzhled, nebát se fotografií)

Ivana Bauerová -  Síťování (proč a jak vytvářet a udržet sítě)

Iva Linda Maruščáková - Podpora  (jak dosáhnout podpory v rodině i politice)

Pavlína Kvapilová - Komunikace (principy zdravé komunikace)

Věra Staňková - Práce s veřejností ( jak dát o sobě vědět - práce s médii)

Iva Linda Maruščáková - Emoční inteligence (jak ji rozvíjet, ženy, emoce a politika)

Velké překvapení - Time-management (žena a čas, priority, jak sladit rodinu i politiku)

 

Všechny semináře budou probíhat v období září 2015 – únor 2016. Kapacita bude omezena dle požadavků lektora, bližší informace a přihlášky vždy minimálně měsíc před uvedeným seminářem. Pokud se vám vzdělávání líbí, nezapomeňte se přihlásit do projektu! 


Comments