Aktuality‎ > ‎

Čtyři úspěšné ženy přijdou sdílet svůj příběh a podpořit vás

přidáno: 28. 1. 2016 5:42, autor: Sylva Horáková
Dovolte nám pozvat vás na podpůrné skupiny, kde se v úzkém kruhu scházíme s úspěšnými ženami a sdílíme, v čem nám mohou být inspirací a jak se dostaly k zajímavé práci, kterou dělají s velikým nasazením. Pozvání na poslední 4 setkání v našem projektu přijaly lidsky i profesionálně velmi zajímavé osobnosti. Opět nabízíme hlídání dětí zdarma, které je nutno předem nahlásit Pavlíně Černé z hlídacího centra BabyKrůček. Kontakt: pavlinka.c@tiscali.cz, 777 935 993.

Datum: 3. 2. 2016

Čas: 16:00 – 17:30 hodin

Vede: Zdenka Hanyšová Celá


Podpůrná skupina se Zdenkou Hanyšovou Celou, která je bývalá novinářka, nyní pracuje v oblasti komunikace a vztahů s veřejností. Jejími klienty jsou nemocnice, veřejná správa, soukromé firmy. Pracuje na svém rozvoji a sebepoznání. Rozvíjí svoji praxi kouče. Ráda se potkává s lidmi, kteří stejně jako ona jsou nadšení tím, co dělají, co se učí, co žijí. Ráda pracuje s klienty, kteří vědí, co chtějí, nebo si na to chtějí přijít. Baví ji nekonečné rozhovory s vlastním mužem o všem možném. Je ráda se svými dětmi, které jí připomínají, jak život letí; je ráda s vnuky, kteří ji inspirují nebát se být znovu občas dítětem.
odkaz na přihlašovací formulář zde:
https://docs.google.com/forms/d/1CtV79SUdwOfhXDcYXBvsVCtLVeZQgASZxh3xs_3Va9s/viewform

Datum: 11. 2. 2016

Čas: 16:00 – 17:30 hodin

Vede: Marie Kučerová


Podpůrná skupina s Marií Kučerovou, místostarostkou města Polička. V současné době vykonává funkci uvolněné místostarostky v Poličce. Je tahounem, umí stmelovat lidi, nechybí jí vytrvalost. Zastává funkci zastupitelky v samosprávě Pardubického kraje, kde pracuje ve zdravotním výboru. Od roku 2003 je členkou České strany sociálně demokratické, momentálně i na pozici předsedkyně Místní organizace v Poličce a členky Okresního výkonného výboru ČSSD.
odkaz na přihlašovací formulář zde:
https://docs.google.com/forms/d/1s1vfepr1XDfjyPqn0wtPqQLsQhoEbUgT2SY4_6Di_3k/viewform

Datum: 15. března 2016

Čas: 16:00 – 17:30 hodin

Vede: Petra Benešová

Petra Benešová pracuje jako koordinátorka Rodinného centra v Litomyšli a krajská koordinátorka Sítě mateřských center. Ačkoliv se právoplatnou Litomyšlankou stala až před 15 lety, nyní o svém městě rozhoduje z pozice radní. Samozřejmě pracuje také jako zastupitelka i jako předsedkyně Komise pro rodinu, mládež a komunitní plánování. Je členkou sdružení Generace 68, které je úspěšné v komunálních volbách díky strategii založené na osobnostech a kvalitním programu. Petra se řídí se selským rozumem a rozhoduje se tak, aby v budoucnu svých rozhodnutí a činů nelitovala. Je přesvědčena, že vše má řešení.
odkaz na přihlašovací formulář zde:
https://docs.google.com/forms/d/1r1aaCU8gCu1Nb_A9Egc64NT3NuZBl6IxlOxB3Na_s7U/viewform

Datum: 23. března 2016

Čas: 16:00 – 17:30 hodin

Vede: Markéta Kutilová

„Maminko, ty jsi byla v Sýrii a jedla jsi tam sýry?“ I tak může znít otázka dítěte, když se maminka vrátí ze „služební cesty“. Markéta Kutilová, matka tříleté dcery, novinářka a humanitární pracovnice, uskutečnila cestu do válečné Sýrie. Tam se společně s Lenkou Klicperovou jako první české novinářky dostaly do osvobozeného města Kobani. Markéta Kutilová přijala pozvání na naši podpůrnou skupinu, kde nám popíše, jak se dostala k práci, kterou dělá, a jak ji slaďuje s rodinným životem.
odkaz na přihlašovací formulář zde:
https://docs.google.com/forms/d/1e5QmvRXnaA2yqKq3OGz-ZM8LGSXkMfjom2A2omMWrBY/viewform
Comments